UHUD NAKLİYAT; Konya'da uzun yıllardır şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri alanında, tecrübeli elemanlarıyla birlikte profesyonel hizmet vermektedir.


Ev taşınma işini zahmet olmaktan çıkarıyor, müşterilerimizin taşınma taleplerini huzurlu bir şekilde tamamlıyoruz. Taşınma taleplerini planlıyoruz. Müşterimizle istişare ediyoruz. Olabilecek problemlerin önüne set çekiyoruz.


Halk arasında taşınmanın zahmetli ve zor bir iş olduğu söylenir. Eşyalar toplanacak, paketlenecek, eşyayı alabilecek kapasiteye sahip uygun araç bulunacak, eşyalar merdivenlerden inerken sağa sola çarpıp kırılacak. Bu endişeri dahada artırabiliriz.


Malesef, tüm bu zahmetli olarak bildiğiniz bu durumlar çok geride kaldı. Artık profesyonel evden eve eşya taşımacılığı var. Eşyaları biz paketliyoruz. Mobilyalar sökülecekse, marangozumuz mobilyaları söküyor. Ücretsiz eksperimiz eşyaya göre gelecek aracı tespit ediyor.


Eşyalar merdivenlerden değil, eşya asansörüyle aşağıya indirilip, araca yükleniyor. Kırılma, dökülme veya sağa sola çarpma diye bir durum söz konusu olmuyor.


Evden eve nakliyat talebiniz var ise, arayın görüşelim.


konya evden eve asansörlü taşımacılık şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, kamyon garajı, kiralık kamyon, kiralık kamyonet, nakliyeciler sitesi,